Školy argentínskeho tanga na Slovensku

Prehľad aktívnych škôl a kurzov argentínskeho tanga v Bratislave a na Slovensku. V prípade záujmu sa na vybraný kurz prihláste čo najskôr, lebo kurzy majú spravidla dolnú aj hornú hranicu pre počet účastníkov.

UPOZORNENIE: V období zvýšeného rizika alebo opatrení proti šíreniu infekcií môže byť prevádzka kurzov a podujatí obmedzená alebo pozastavená. Overte si ju najlepšie priamo u organizátorov.

Aktuálne otvárané kurzy (BA+SK)

Školy – Bratislava

tango-pic-retus

Školy – Slovensko (ostatné mestá)

Doplnkové informácie

  • Školy a kurzy dopĺňame na základe vlastného monitorovania (web, Facebook, osobné kontakty) alebo nahlásením samotnými školami (kontaktujte nás).
  • Zoznamy obsahujú školy „sociálneho“ argentínskeho tanga s pravidelnými kurzami a predpokladom dlhodobého fungovania. Neuvádzame tu školy, ktoré argentínske tango učia len ako doplnkové rozšírenie ponuky spoločenských, súťažných a exhibičných tancov (a bez zámeru pripraviť žiakov na komunitné spoločenské tancovanie na milongách).
  • Okrem vyššie uvedených kurzov sa v niektorých mestách konajú aj Príležitostné workshopy alebo sa pripravujú nové kurzy – umiestnili sme ich momentálne na osobitnú stránku.
  • Z archívnych dôvodov evidujeme na samostatnej stránke aj Predchádzajúce (neaktívne) školy a kurzy.

Podporte naše aktivity

Množstvo našej práce - aj na tomto portáli - môžete oceniť a podporiť aj svojím finančným príspevkom. Ďakujeme!

Naše tipy

  • Ak už tango ovládate, prihláste sa na kurzy pre pokročilejších a rozvíjajte sa ďalej, vyskúšajte aj inú školu a príležitostné workshopy.
  • Navrhnite aj svojim známym vyskúšať argentínske tango a prihlásiť sa na niektorý z kurzov.
  • Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových kurzoch, milongách a udalostiach z oblasti argentínskeho tanga, prihláste sa k ich bezplatnému odoberaniu e-mailom.
  • Ďalšie pravidelné informácie získate aj tak, že sa stanete fanúšikom stránky TangoArgentino.sk na Facebooku (označte stránku „Páči sa mi to“).
Pridajte svoj názor