Nové kurzy tanga a ukážkové lekcie

Nové kurzy argentínskeho tanga alebo bezplatné ukážkové lekcie pre nových záujemcov, ktoré sa konajú v aktuálnom období. Prehľad priebežne aktualizujeme.

Kurzy argentínskeho tanga bývajú v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Prešov (a otvorenie kurzov sa chystá aj v Trenčíne), ale konajú sa aj v menších mestách ako sú Senec, Piešťany, Dunajská Streda, Zlaté Moravce, Vranov nad Topľou a v ďalších.

Nové kurzy vo väčšine škôl začínajú najčastejšie v septembri až októbri, vo viacerých školách aj v januári až februári a v niektorých školách aj v inom období. Prehľad priebežne dopĺňame, neodkladne ako zistíme ohlásenie nových termínov školami alebo nám ich nahlásite.

Tipy: Ak ste nestihli úvodnú lekciu, do väčšiny kurzov sa dá pridať aj dodatočne – informujte sa v konkrétnej škole. Ak s prihlásením váhate, navštívte najprv niektorú bezplatnú ukážkovú lekciu alebo sa príďte nezáväzne pozrieť na prebiehajúcu lekciu. Viac o tomto zozname kurzov uvádzame na konci tejto stránky.

Bratislava

 

Slovensko (ostatné mestá)

.

Viac o tomto zozname kurzov

  • Toto je zoznam začiatkov nových kurzov pre začiatočníkov v nám známych školách tanga v rámci celého Slovenska v aktuálnom období. Ak nie ste úplný začiatočník / úplna začiatočníčka a máte záujem o lekcie pre pokročilejších, informujte sa o nich vo vašej alebo v ktorejkoľvek inej škole. Väčšina otvára v podobnom termíne (ako pre začiatočníkov) aj kurzy pre pokročilejších .
  • Pripomíname, že TangoArgentino.sk nie školou tanga a na podrobnosti o konkrétnych kurzoch vám nebudeme vedieť odpovedať, kontaktujte preto priamo vami vybranú školu. Sme len nezávislý portál propagujúci tango a zverejňujúci aktivity škôl, organizátorov tančiarní (milong) a iných tangových podujatí.
  • Uvedené kurzy redakcia portálu aktívne vyhľadáva na webových alebo facebookových stránkach jednotlivých škôl, resp. zisťuje komunikáciou s ich lektormi a zástupcami.
  • TangoArgentino.sk vyvíja veľké úsilie o úplnosť a aktuálnosť údajov, nemôže však za to ručiť.
  • Ak vaša škola/kurz v zozname chýba, alebo ste našli chybu, ospravedlňujeme sa mrzí nás to, ale nebol to zámer a aj vo vlastnom záujme nás kontaktujte pre doplnenie/opravu.
Pridajte svoj názor