Nové kurzy tanga a ukážkové lekcie

Nové kurzy argentínskeho tanga alebo bezplatné ukážkové lekcie škôl zamerané na nových záujemcov, ktoré sa konajú v aktuálnom období. Prehľad priebežne aktualizujeme.

Tipy: Do väčšiny kurzov sa dá pridať aj dodatočne, informujte sa v konkrétnej škole. Ak váhate, navštívte niektorú bezplatnú ukážkovú lekciu alebo sa prídite pozrieť len nezáväzne na niektorý kurz/lekciu. Viac o tomto zozname kurzov uvádzame na konci tejto stránky.

Bratislava

Slovensko (ostatné mestá)

Viac o tomto zozname kurzov

  • Toto je zoznam kurzov pre začiatočníkov nám známych škôl tanga. TangoArgentino.sk nie školou tanga, len portál propagujúci tango.
  • Uvedené kurzy redakcia portálu aktívne vyhľadáva na webstránkach alebo facebookových stránkach jednotlivých škôl, resp. zisťuje komunikáciou s ich zástupcami.
  • TangoArgentino.sk vyvíja veľké úsilie o úplnosť a aktuálnosť údajov, nemôže však za to ručiť.
  • Ak vaša škola/kurz v zozname chýba, alebo ste našli chybu, mrzí nás to, ale nebol to zámer a aj vo vlastnom záujme nás kontaktujte pre doplnenie/opravu.
  • Ak nie ste úplný začiatočník/začiatočníčka a máte záujem o lekcie pre pokročilejších, informujte sa o nich v konkrétnych školách. Väčšina škôl otvára aj kurzy pre pokročilejších v podobnom termíne ako pre začiatočníkov.
Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Načo mi tango bude? Čo mi tango prinesie? Na čo mi bude? Čo s ním budem robiť? Aký zmysel bude pre mňa mať?...
7 dôvodov, prečo sa oplatí vyskúšať argentínske tango ...a to je len malá časť. Stojí to za to!
Pre koho je tango vhodné Tango je vhodné takmer pre každého. Prečitajte si, pre koho je vhodné viac a aj pre koho menej...
Ako nájsť tanečného partnera Prečo a ako si nájsť tanečného partnera/partnerku na argentínske tango. Je to párový tanec!