Nové kurzy tanga a ukážkové lekcie

(2019) – Nové kurzy argentínskeho tanga alebo bezplatné ukážkové lekcie pre nových záujemcov, ktoré sa konajú v aktuálnom období.

Kurzy argentínskeho tanga bývajú v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice (príležitostne aj Prešov), ale aj v menších mestách ako sú Pezinok, Senec, Piešťany, Dunajská Streda, Šaľa a Vranov nad Topľou.

Tipy: Ak ste nestihli úvodnú lekciu, do väčšiny kurzov sa dá pridať aj dodatočne – informujte sa v konkrétnej škole. Ak s prihlásením váhate, navštívte najprv niektorú bezplatnú ukážkovú lekciu alebo sa prídite nezáväzne pozrieť na prebiehajúcu lekciu. Viac o tomto zozname kurzov uvádzame na konci tejto stránky.

Nové kurzy v aktuálnom období (prehľad priebežne aktualizujeme):

Bratislava

Slovensko (ostatné mestá)

Viac o tomto zozname kurzov

  • Toto je zoznam kurzov pre začiatočníkov nám známych škôl tanga. TangoArgentino.sk nie školou tanga, len portál propagujúci tango.
  • Uvedené kurzy redakcia portálu aktívne vyhľadáva na webstránkach alebo facebookových stránkach jednotlivých škôl, resp. zisťuje komunikáciou s ich lektormi a zástupcami.
  • TangoArgentino.sk vyvíja veľké úsilie o úplnosť a aktuálnosť údajov, nemôže však za to ručiť.
  • Ak vaša škola/kurz v zozname chýba, alebo ste našli chybu, mrzí nás to, ale nebol to zámer a aj vo vlastnom záujme nás kontaktujte pre doplnenie/opravu.
  • Ak nie ste úplný začiatočník/začiatočníčka a máte záujem o lekcie pre pokročilejších, informujte sa o nich v konkrétnych školách. Väčšina škôl otvára aj kurzy pre pokročilejších v podobnom termíne ako pre začiatočníkov.
Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Hľadáte výnimočný darček na Valentína? Kurz argentínskeho tanga! Obdarujte svoju partnerku/partnera či vašich milých a blízkych netradičným darčekom, vďaka ktorému zažijú vo svojom živote niečo výnimočné: Venujte im poukaz na kurz argentínskeho tanga!
Načo mi tango bude? Čo mi tango prinesie? Na čo mi bude? Čo s ním budem robiť? Aký zmysel bude pre mňa mať?...
7 dôvodov, prečo sa oplatí vyskúšať argentínske tango ...a to je len malá časť. Stojí to za to!
Pre koho je tango vhodné Tango je vhodné takmer pre každého. Prečitajte si, pre koho je vhodné viac a aj pre koho menej...