Nové kurzy tanga a ukážkové lekcie

Nové kurzy argentínskeho tanga alebo bezplatné ukážkové lekcie škôl zamerané na nových záujemcov, ktoré sa konajú v aktuálnom období. Prehľad priebežne aktualizujeme.

Tipy: Do väčšiny kurzov sa dá pridať aj dodatočne, informujte sa v konkrétnej škole. Ak váhate, navštívte niektorú bezplatnú ukážkovú lekciu alebo sa prídite pozrieť len nezáväzne na niektorý kurz/lekciu. Viac o tomto zozname kurzov uvádzame na konci tejto stránky.

Bratislava

Slovensko (ostatné mestá)

Viac o tomto zozname kurzov

  • Toto je zoznam kurzov pre začiatočníkov nám známych škôl tanga. TangoArgentino.sk nie školou tanga, len portál propagujúci tango.
  • Uvedené kurzy redakcia portálu aktívne vyhľadáva na webstránkach alebo facebookových stránkach jednotlivých škôl, resp. zisťuje komunikáciou s ich zástupcami.
  • TangoArgentino.sk vyvíja veľké úsilie o úplnosť a aktuálnosť údajov, nemôže však za to ručiť.
  • Ak vaša škola/kurz v zozname chýba, alebo ste našli chybu, mrzí nás to, ale nebol to zámer a aj vo vlastnom záujme nás kontaktujte pre doplnenie/opravu.
  • Ak nie ste úplný začiatočník/začiatočníčka a máte záujem o lekcie pre pokročilejších, informujte sa o nich v konkrétnych školách. Väčšina škôl otvára aj kurzy pre pokročilejších v podobnom termíne ako pre začiatočníkov.
Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Argentínske tango ako nová príležitosť pre seniorov Argentínske tango je aktivitou vhodnou aj pre seniorov. Má pre nich mnohé prínosy.
7 dôvodov, prečo sa oplatí vyskúšať argentínske tango ...a to je len malá časť. Stojí to za to!
Načo mi tango bude? Čo mi tango prinesie? Na čo mi bude? Čo s ním budem robiť? Aký zmysel bude pre mňa mať?...
Ako nájsť tanečného partnera Prečo a ako si nájsť tanečného partnera/partnerku na argentínske tango. Je to párový tanec!