Nové kurzy tanga a ukážkové lekcie

Nové kurzy argentínskeho tanga alebo bezplatné ukážkové lekcie pre nových záujemcov, ktoré sa konajú v aktuálnom období. Prehľad priebežne aktualizujeme.

UPOZORNENIE: V závislosti od aktuálnej situácie a opatrení proti šíreniu koronavírusu môže byť prevádzka tangových kurzov a podujatí obmedzená alebo pozastavená. Konanie si overte najlepšie priamo u organizátorov.

Kurzy argentínskeho tanga bývajú v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Prešov, ale aj v menších mestách ako sú Pezinok, Senec, Piešťany, Dunajská Streda, Šaľa, Vranov nad Topľou a v ďalších.

Nové kurzy vo väčšine škôl začínajú najčastejšie v septembri až októbri, vo viacerých školách aj v januári až februári a v niektorých školách aj v inom období. Prehľad priebežne dopĺňame, ako zaregistrujeme ohlásenie nových termínov školami alebo nám ich nahlásite.

Tipy: Ak ste nestihli úvodnú lekciu, do väčšiny kurzov sa dá pridať aj dodatočne – informujte sa v konkrétnej škole. Ak s prihlásením váhate, navštívte najprv niektorú bezplatnú ukážkovú lekciu alebo sa príďte nezáväzne pozrieť na prebiehajúcu lekciu. Viac o tomto zozname kurzov uvádzame na konci tejto stránky.

Bratislava

 

Slovensko (ostatné mestá)

.

Viac o tomto zozname kurzov

  • Toto je zoznam kurzov pre začiatočníkov nám známych škôl tanga v aktuálnom období. TangoArgentino.sk nie školou tanga, len portál propagujúci tango .
  • Uvedené kurzy redakcia portálu aktívne vyhľadáva na webstránkach alebo facebookových stránkach jednotlivých škôl, resp. zisťuje komunikáciou s ich lektormi a zástupcami.
  • TangoArgentino.sk vyvíja veľké úsilie o úplnosť a aktuálnosť údajov, nemôže však za to ručiť.
  • Ak vaša škola/kurz v zozname chýba, alebo ste našli chybu, mrzí nás to, ale nebol to zámer a aj vo vlastnom záujme nás kontaktujte pre doplnenie/opravu.
  • Ak nie ste úplný začiatočník/začiatočníčka a máte záujem o lekcie pre pokročilejších, informujte sa o nich v konkrétnych školách. Väčšina škôl otvára aj kurzy pre pokročilejších v podobnom termíne ako pre začiatočníkov.
Pridajte svoj názor