Tango Abrazo

Sahra
Záhradnícka 4882/46
Bratislava
Učitelia: Helena Žitňanová a Vojtech Takáč, obaja s odborným pedagogickým vzdelaním a dlhoročnými tanečnými skúsenosťami
Stránka: www.abrazo.sk (stránka je pravidelne aktualizovaná)

Špecialitou tanečnej školy Abrazo je zameranie na výuku štýlov tango milonguero, tango vals a milonga.

Škola ponúka predovšetkým dlhodobejšie štúdium argentínskeho tanga – otvárané je každý september. Na lekcie a praktiká pre pokročilejších je možné prísť aj jednorazovo alebo nepravidelne, táto možnosť je vhodná aj pre študentov iných škôl.

Kratšie 3-mesačné kurzy pre začiatočníkov škola otvára niekoľkokrát ročne spravidla na začiatku januára, apríla a septembra alebo vždy po prihlásení dostatočného počtu nových záujemcov. Minimálne raz mesačne Tanečná škola Abrazo organizuje v Bratislave aj bezplatný ukážkový seminár a minikurz pre verejnosť Spoznajte argentínske tango.

Škola organizuje aj pravidelné milongy v bratislavskom hoteli Crowne Plaza a tanečnom klube La Fiesta, ako aj špecializované workshopy (s hosťujúcim argentínskym lektorom Nicolasom Bertuccim a ďalšími).

História:

Po predchádzajúcich pôsobeniach v priestoroch ZUŠ J. Kowalského (Šancová 39/A), elledanse (Miletičova 17/B) a La Fiesta (Prievozská 18) sa Tango Abrazo od septembra 2016 presťahovalo do priestorov Sahra – tanečné štúdio, Záhradnícka 46/A, Bratislava.

Pridajte svoj názor