Kalendár udalostí

NAJBLIŽŠIE MILONGY, WORKSHOPY, KONCERTY,…

Viac informácií o tomto kalendári (zozname) nájdete nižšie.

 

2020 – NOVEMBER

Poznámka: Podľa aktuálnej situácie môžu byť niektoré tangové aktivity z bezpečnostných dôvodov obmedzené, pozastavené alebo zrušené.  

2020 – DECEMBER

(i) Konanie plánovaných tangových aktivít bude závisieť od aktuálnej situácie alebo sa môže aj na poslednú chvíľu zmeniť,  o aktuálnom stave sa prípadne informujte aj u organizátorov.

2021 – významnejšie plánované tangové podujatia počas roka (other featured events)

(i) Konanie plánovaných tangových aktivít bude závisieť od aktuálnej situácie alebo sa môže aj na poslednú chvíľu zmeniť,  o aktuálnom stave sa prípadne informujte aj u organizátorov.

Viac o tomto zozname

  • Kalendár je aktuálne vo forme pravidelne aktualizovaného zoznamu. Zoznam obsahuje ručne pripravovaný prehľad milong a iných významnejších tango podujatí, podobný ako bol v predchádzajúcej verzii portálu. Tu je však už doplnený aj o profily milong (odkaz „[TA-profil]“ pod každým podujatím).
  • Milongy a udalosti do zoznamu pridáva redakcia portálu – neodkladne ako sa o novej udalosti dozvie (alebo zmene či zrušení existujúcej). Pre tento účel pravidelne monitorujeme facebookové alebo webové stránky organizátorov milong a iných tangových podujatí.
  • PRIDANIE NOVEJ UDALOSTI alebo úprava či zrušenie existujúcej: Ak v kalendári nejaká udalosť chýba alebo je neaktuálna, kontaktujte nás pre doplnenie alebo opravu.
  • Poznámka 1: Databáza kurzov tanga z predchádzajúcej verzie portálu (bola tam v strednej časti úvodnej stránky) zatiaľ nebola do nového portálu prenesená.
  • Poznámka 2: Do budúcnosti pripravujeme novú verziu tango kalendára.
     

 

 

Najnovšie články na portáli

Rozlúčka s Helenkou

Príspevky V piatok 3. júla 2020 nás po vážnej chorobe navždy opustila Helena Žitňanová, jedna z najvýznamnejších osobností tangovej scény na Slovensku. Posledná rozlúčka s Helenkou sa konala vo štvrtok 9.7.2020 v bratislavskom Krematóriu.