Milonga DanceArt

DanceArt
Pod gaštanmi 2
Bratislava
k dispozícii je veľká šatňa a bar
parkovisko
MHD: č. 67, 78 a 87, najbližšia zastávka je Váhostav, z ktorej prejdete (smerom k Vrakuni) 100 metrov k prízemnej sivo-bielej budove s veľkými oknami

Pravidelná piatková kombinovaná tančiareň a milonga v priestoroch štúdia DanceArt Bratislava

Tančiareň a Milonga DanceArt sa koná v priestoroch školy raz mesačne, spravidla tretí piatok v mesiaci spravidla v čase 20:00-01:00.

Na tejto milonge nie je DJ, tancuje sa na vopred pripravený playlist (spravidla v štandardnom usporiadaní tánd T-T-V-T-T-M). Hudba je tradičná, doplnená o max. 10% modernej tanga (electro/nuevo tango).

Vstupné je spravidla 5 eur alebo 10 eur pri špeciálnych príležitostiach spojených s občerstvením v cene.

Špecialitou tohto podujatia je, že počas večera je možné za jedno vstupné tancovať na troch oddelených parketoch argentínske tango, spoločenské tance a salsu a kedykoľvek ich aj striedať.

Pred konaním akcie býva k nej zverejený facebookový event na stránke www.facebook.com/danceartbratislava/events

História/Míľniky: Tančiareň škola začala organizovať od jari 2014 a to najprv pod názvom „Tanec na tretiu“ ako symbolikou troch oddelených parketov s rôznymi hudobno-tanečnými štýlmi. Konávala sa nepravidelne, niekoľkokrát do roka, vždy však v piatok v čase 20:00-01:00. Od jesene 2016 sa podujatie koná pravidelnejšie, spravidla každý tretí piatok v mesiaci. Od jesene 2017 bol názov podujatia zjednodušený na Milonga DanceArt (resp. Milonga a tančiareň DanceArt).

Pridajte svoj názor