Hľadáte výnimočný darček na Valentína? Kurz argentínskeho tanga!

Obdarujte svoju partnerku/partnera či vašich milých a blízkych netradičným darčekom, vďaka ktorému zažijú vo svojom živote niečo výnimočné: Venujte im poukaz na kurz argentínskeho tanga! Dávame ako tip pod stromček, na Valentína či k životnému jubileu.

Prečo tango?

Milonga - tančiareň argentínskeho tanga
Argentínske tango sa po celom svete a aj na Slovensku tancuje predovšetkých ako spoločenský koníček na tančiarniach, tzv. milongách. Snímka je z milongy v Bratislave. Foto: Zdenko Kodyš

Tango je oveľa viac než len tanec. Naučenie sa a tancovanie argentínskeho tanga prináša do života ľudí nové zážitky, podnety, zmeny, priateľstvá, ale aj lepšie sebapoznanie, komunikáciu, rešpekt alebo aj upratanie si životných hodnôt. Pozrite si o tom napríklad niektoré z týchto článkov a videá:

Darujte ho!

Veríme, že ste v niektorých článkoch alebo videách našli inšpiráciu pre váš partnerský vzťah, alebo pre svojich najbližších. A ak ste bez partnera/partnerky, tango môže byť pre vás samú/samého príležitosťou pre nové priateľstvá alebo aj vzťah.

Jedným z najvhodnejších spôsobov, ako sa argentínske tango naučiť, je absolvovať jeho kurz v špecializovanej tanečnej škole.

Darovanie kurzu tanga môže byť pre vás (partnerov) alebo pre blízkych skvelým a originálnym darčekom, ktorý má navyše osobný charakter a esenciu objatia vášne, túžob a ďalších emócií.

Možnosti

Väčšina škôl tanga na Slovensku poskytuje celoročne, nielen pred Vianocami, možnosť zakúpiť poukaz na kurz tanga ako darček.

Na stránke Školy tanga si vyberte niektorú z najbližších škôl a overte si, či umožňuje zakúpenie darčekového poukazu na kurz tanga pre začiatočníkov. Môže ísť o poukaz na určitý počet lekcií alebo na obdobie jedného alebo niekoľkých mesiacov. Cena sa pohybuje okolo 30 eur na mesiac pre 1 osobu.

Skúsite to? Držíme vám palce pri výbere a najmä, aby poukaz na kurz tanga obdarovanej osobe alebo páru priniesol prekvapenie, radosť, záujem a splnili sa očakávania vás všetkých.

Vaše skúsenosti alebo odporúčania pre ostatných môžete pridať aj do facebookového komentára pod týmto článkom.

Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Nové kurzy tanga a ukážkové lekcie Vyskúšajte tango a naučte sa jeho základy! Tu nájdete nové kurzy argentínskeho tanga a bezplatné ukážkové lekcie pre nových záujemcov. Prehľad priebežne aktualizujeme.
Načo mi tango bude? Čo mi tango prinesie? Na čo mi bude? Čo s ním budem robiť? Aký zmysel bude pre mňa mať?...
7 dôvodov, prečo sa oplatí vyskúšať argentínske tango ...a to je len malá časť. Stojí to za to!
Pre koho je tango vhodné Tango je vhodné takmer pre každého. Prečitajte si, pre koho je vhodné viac a aj pre koho menej...