Hľadáte výnimočný vianočný darček? Kurz argentínskeho tanga!

Obdarujte svoju partnerku/partnera či vašich milých a blízkych netradičným darčekom, vďaka ktorému zažijú vo svojom živote niečo výnimočné: Venujte im poukaz na kurz argentínskeho tanga! Dávame ako tip pod stromček, na Valentína či k životnému jubileu.

Prečo tango?

Milonga - tančiareň argentínskeho tanga
Argentínske tango sa po celom svete a aj na Slovensku tancuje predovšetkých ako spoločenský koníček na tančiarniach, tzv. milongách. Snímka je z milongy v Bratislave. Foto: Zdenko Kodyš

Tango je oveľa viac než len tanec. Naučenie sa a tancovanie argentínskeho tanga prináša do života ľudí nové zážitky, podnety, zmeny, priateľstvá, ale aj lepšie sebapoznanie, komunikáciu, rešpekt alebo aj upratanie si životných hodnôt. Pozrite si o tom napríklad niektoré z týchto článkov a videá:

Darujte ho!

Veríme, že ste v niektorých článkoch alebo videách našli inšpiráciu pre váš partnerský vzťah, alebo pre svojich najbližších. A ak ste bez partnera/partnerky, tango môže byť pre vás samú/samého príležitosťou pre nové priateľstvá alebo aj vzťah.

Jedným z najvhodnejších spôsobov, ako sa argentínske tango naučiť, je absolvovať jeho kurz v špecializovanej tanečnej škole.

Darovanie kurzu tanga môže byť pre vás (partnerov) alebo pre blízkych skvelým a originálnym darčekom, ktorý má navyše osobný charakter a esenciu objatia vášne, túžob a ďalších emócií.

Možnosti

Väčšina škôl tanga na Slovensku poskytuje celoročne, najmä však pred Valentínom a Vianocami, možnosť zakúpiť poukaz na kurz tanga ako darček.

Na stránke Školy tanga si vyberte niektorú z najbližších škôl a overte si, či umožňuje zakúpenie darčekového poukazu na kurz tanga pre začiatočníkov. Môže ísť o poukaz na určitý počet lekcií alebo na obdobie jedného alebo niekoľkých mesiacov. Cena sa pohybuje okolo 30 eur na mesiac pre 1 osobu.

Skúsite to? Držíme vám palce pri výbere a najmä, aby poukaz na kurz tanga obdarovanej osobe alebo páru priniesol prekvapenie, radosť, záujem a splnili sa očakávania vás všetkých.

Vaše skúsenosti alebo odporúčania pre ostatných môžete pridať aj do facebookového komentára pod týmto článkom.

Pridajte svoj názor