Príležitostné alebo pripravované kurzy

Zvolen – Tangoclub / K-Dance

Banskobystrický Tangoclub pod školou K-Dance od jesene 2015 rozširuje svoje pôsobenie aj vo Zvolene. Miesto konania kurzov: Zvolen-Západ v priestoroch OKO (vchod od boku 9. ZŠ, od Tesca), predpokladaný dátum otvorenia kurzu pre začiatočníkov: 28.9.2015 o 20:00 hod (dátum sa môže zmeniť s ohľadom na počet prihlásených párov). Pre viac informácií a prihlásenie sa do kurzu kontaktujte p. Ďurkovičovú na tel.čísle 0905488001.

Vranov nad Topľou / Tangoclub

Viac: www.facebook.com/vt.tangoclub.sk

Považská Bystrica

Viac: https://etrigg.com/event/kurz-argentinske-tango-havana-pb-s-profesionalnym-tanecnikom/25959187/ a https://www.facebook.com/events/260733314304138

Bratislava – Len Tak Tak – Pisztoryho palác, Štefánikova 25

So špecifickým zámerom pritiahnuť k tancu aj ľudí hanblivých či s fyzickými obmedzeniami organizuje príležitostné tančiarne argentínskeho tanga spojené s úvodnými kurzami tanga občianske združenie Len Tak Tak, pôsobiace v historickom Pisztoryho paláci, Štefánikova 25 v Bratislave. Kurzy vedú lektori pozývaní z iných bratislavských škôl. Na tančiarňach je neformálna atmosféra a zúčastniť sa ich môžu tanečníci všetkých úrovní. Viac na internetových stránkach združenia www.lentaktak.sk, www.lentaktak.sk/index.php/integrovane-tango-tanciarne-aj-pre-hanblivych a na facebookovej stránke www.facebook.com/LenTakTakt . // Pozn.: tieto kurzy sa už dlhšie nekonali.

Banská Štiavnica – príležitostné víkendové workshopy v Hoteli Grand Matej

Hotel Grand Matej v Banskej Štiavnici organizoval v spolupráci s bratislavským TangoClubom aspoň raz ročne víkendový workshop argentínskeho tanga pre začiatočníkov aj pokročilejších. V prípade ubytovania v hoteli je kurz zadarmo. Zatiaľ posledný takýto kurz sa konal v roku 2016. O najbližšom dátume jeho konania sa informujte na:  www.grandmatej.sk/argentinske-tango.

Prievidza – Tanečná škola Věry Nedeljakovej – príležitostné víkendové workshopy

Prievidzká Tanečná škola Věry Nedeljakovej organizuje od roku 2013 príležitostné víkendové workshopy argentínskeho tanga (približne 1-2x ročne) s hosťujúcimi lektormi Petrom a Gabinou Nečasovými z Brna. Konajú sa v Centre volného času, K. Novackého 14, Prievidza. Webstránka školy: http://tsvnpd.webnode.sk/

Žiar nad Hronom – Tanečná škola Krist

  Tanečná škola Krist v Žiari nad Hronom (Hviezdoslavova 29/72) organizuje okrem iných tancov príležitostne aj výuku argentínskeho tanga, lektormi sú tanečníci Andrej Zachar alebo Peter Ingriš. Informácie a prihlasovanie: Ing. Ľubica Kristová, 0905 273 475, kristova.lubica@gmail.com. Školá má facebookovú webstránku https://www.facebook.com/Tane%C4%8Dn%C3%A1-%C5%A1kola-KRIST-1540954689449675/.

Pezinok – Lunares

S príležitostnými workshopmi alebo pravidelnejšou výukou argentínskeho tanga chce po nazbieraní dostatočného počtu záujemcov začať pezinský Lunares – tanečný priestor, Myslenická 1/G. V prípade záujmu sa im určite ozvite, obzvlášť vítaní sú páni. Registrácia a prihlášky záujemcov: info@lunares.sk, 0907 137 181, web: www.lunares.sk.

Bratislava – Dansovia – Tanečná akadémia Jána Ďurovčíka a Petra Modrovského,ZŠ Holíčska 50

Otvorenie kurzu argentínskeho tanga pre začiatočníkov ohlasuje od jesene 2014 aj Dansovia – Tanečná akadémia Jána Ďurovčíka a Petra Modrovského, pôsobiaca v priestoroch ZŠ Holíčska 50 v bratislavskej Petržalke. Lektorom má byť tanečník Pavel Moisés, ktorý predtým vyučoval v bratislavskom Tangoclube. Kurz má začať po prihlásení dostatočného počtu účastníkov. Podrobnosti a prihlasovanie: www.dansovia.sk/tango-arg/articles/tango-arg, info@dansovia.sk a 0911 138 235.
Pridajte svoj názor