Bratislava Tango Festival 2017 – foto, video a odkazy

Archívny prehľad základných informácií a odkazov na pozvánky, albumy a videá z predchádzajúcich ročníkov podujatia. Táto stránka bola pripravená a zverejnená aj ako doplnková pomôcka pre tých, čo sa rozhodujú o účasti na aktuálnom ročníku podujatia.

(Prechod na hlavnú stránku o podujatí Bratislava Tango Festival)

Bratislava Tango Festival 2017 - Zeynep a Sercan
Bratislava Tango Festival 2017 – vystúpenie tanečného páru Zeynep a Sercan na milonge v Moyzesovej sieni. Foto: Roman Greguš

TIP: Podporte festival svojím hlasom!

Hlasujte, aby festival v roku 2018 získal finančnú podporu od Bratislavského kraja. Navštívte stránku https://rozhodni-bsk.sk/bratislava-1/, dajte na nej hlas projektu Bratislava Tango Festival, zadajte svoju e-mailovú adresu a – dôležité – kliknite následne aj na podtvrdzovací odkaz v prijatej e-mail správe (skontrolujte si aj priečinky Reklama/Spam). Hlasovať môže ktokoľvek s funkčnou e-mail adresou (netreba bývať v Bratislave ani zadávať svoje meno) a navrhúť či požiadať o hlasovanie môžete aj svoju rodinu, kolegov a znýmych. Hlasovanie je možné do pondelka 27.8.2018.

Bratislava Tango Festival 2017

Konal sa cez víkend 12.-15. októbra 2017. Hosťami festivalu boli majstrovské lektorské a tanečné páry: Noelia Hurtado & Carlitos Espinoza, Clarisa Aragon & Jonathan Saavedra, Mariana Patsarika & Dimitris Biskas, Zeynep Aktar & Sercan Yigit a Maria Ines Bogado.

Program: Okrem hlavných nočných „gran“ milong v Moyzesovej sieni (Gondova 2, piatok-sobota-nedeľa, 22-06h) a poobedňajších milong (15-19h) ako aj  workshopov v Pisztoryho paláci (Štefánikova 25) boli súčasťou programu aj nasledovné milongy (v prípade voľnej kapacity boli dostupné aj pre neregistrovaných): 12.10.2017 – Predfestivalová milonga vo V-klube (Námestie SNP 12, 22-03h), 13.10.2017 – Poobedňajšia milonga v Pisztoryho paláci (Štefánikova 25, 15-19h), 15.10.2017 – Nočná milonga v Moyzesovej sieni (Gondova 2, 22-06h) a 16.10.2017 – Pofestivalová milonga v Kafe Scherz (Palisády 27, 20-24h).

Fotografie, videá a ďalšie odkazy z BTF 2017

Nasledujúci zoznam odkazov na webstránky tretích strán je výsledkom ich vyhľadania a zozbierania redakciou portálu TangoArgentino.sk:

Poznámka: ak viete o ďalších fotalbumoch, videách alebo článkoch z vyššie uvedených podujatí, napíšte nám ich URL adresu na info@tangoargentino.sk a pridáme ich odkazy sem. Rovnako oceníme, ak nás upozorníte na prípadný nefunkčný odkaz (zrušenú cieľovú stránku alebo zmenenú adresu). Ďakujeme!

(Prechod na hlavnú stránku o podujatí Bratislava Tango Festival)

Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Štart prvej verzie stránky TangoArgentino.sk (2006) Vznik prvej jednoduchej verzie infomačnej webstránky pre rastúcu tangovú komunitu na Slovensku.
Spustili sme nové TangoArgentino.sk! (2018) Po roku príprav prinášame lepší, modernejší, krajší a najmä výrazne rozšírený portál o argentínskom tangu na Slovensku. Zistite viac...
TangoArgentino.sk sa mení na portál (2008) Nasledovníkom prvej jednoduchej tangovej webstránky bol od leta 2008 na mieru vytvorený portál pre zverejňovanie kurzov tanga, milong, článkov a galérií.
Tanečná škola Jarky Šidelskej Prvá tanečná škola na Slovensku, ktorá začala ešte v roku 1997 vyučovať argentínske tango.