Bratislava Tango Festival 2017 – foto, video a odkazy

Archívny prehľad základných informácií a odkazov na pozvánky, albumy a videá z predchádzajúcich ročníkov podujatia. Publikujeme ako pripomienku pre doterajších účastníkov a ako pomôcku pre nových záujemcov.

(Prechod na hlavnú stránku o podujatí Bratislava Tango Festival)

Bratislava Tango Festival 2017 - Zeynep a Sercan
Bratislava Tango Festival 2017 – vystúpenie tanečného páru Zeynep a Sercan na milonge v Moyzesovej sieni. Foto: Roman Greguš

Bratislava Tango Festival 2017

Konal sa cez víkend 12.-15. októbra 2017. Hosťami festivalu boli majstrovské lektorské a tanečné páry: Noelia Hurtado & Carlitos Espinoza, Clarisa Aragon & Jonathan Saavedra, Mariana Patsarika & Dimitris Biskas, Zeynep Aktar & Sercan Yigit a Maria Ines Bogado.

Program: Okrem hlavných nočných „gran“ milong v Moyzesovej sieni (Vajanského nábrežie 12, piatok-sobota-nedeľa, 22-06h) a poobedňajších milong (15-19h) a workshopov v Pisztoryho paláci (Štefánikova 25) boli súčasťou programu aj nasledovné milongy (v prípade voľnej kapacity boli dostupné aj pre neregistrovaných): 12.10.2017 – Predfestivalová milonga vo V-klube (Námestie SNP 12, 22-03h), 13.10.2017 – Poobedňajšia milonga v Pisztoryho paláci (Štefánikova 25, 15-19h), 15.10.2017 – Nočná milonga v Moyzesovej sieni (Vajanského nábrežie 12, 22-06h) a 16.10.2017 – Pofestivalová milonga v Kafe Scherz (Palisády 27, 20-24h).

Fotografie, videá a ďalšie odkazy z BTF 2017

Nasledujúci zoznam odkazov na webstránky tretích strán je výsledkom ich vyhľadania a zozbierania redakciou portálu TangoArgentino.sk (samotní organizátori takýto prehľad nezverejnili, len malý zlomok fotografií):

Poznámka: ak viete o ďalších fotalbumoch, videách alebo článkoch z vyššie uvedených podujatí, napíšte nám ich URL adresu na info@tangoargentino.sk a pridáme ich odkazy sem. Rovnako oceníme, ak nás upozorníte na prípadný nefunkčný odkaz (zrušenú cieľovú stránku alebo zmenenú adresu). Ďakujeme!

(Prechod na hlavnú stránku o podujatí Bratislava Tango Festival)

Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Bratislava Tango Festival 2018 – foto, video a odkazy (Postupne aktualizované) - Archívny prehľad základných informácií a odkazov na pozvánky, albumy a videá z predchádzajúcich ročníkov podujatia. Publikujeme ako pripomienku pre doterajších účastníkov a ako pomôcku pre nových záujemcov....
Spustili sme nové TangoArgentino.sk! (2018) Po roku príprav prinášame lepší, modernejší, krajší a najmä výrazne rozšírený portál o argentínskom tangu na Slovensku. Zistite viac...
Štart prvej verzie stránky TangoArgentino.sk (2006) Vznik prvej jednoduchej verzie infomačnej webstránky pre rastúcu tangovú komunitu na Slovensku.
Tanečná škola Jarky Šidelskej Prvá tanečná škola na Slovensku, ktorá začala ešte v roku 1997 vyučovať argentínske tango.