Čo je nové?! – ARCHÍV

Čo je nové v tangovom dianí na Slovensku a na portáli TangoArgentino.sk – ARCHÍV.

Február 2019

  • Tango víkend v Bratislave vo februári: Bratislavská škola Tango Vida organizuje počas prvého februárového víkendu vernisáž výstavy tangových fotografií (Marta Kossakowska – PL/NL) s vystúpením zahraničných hostí Noemi Erdös a Marcelo Atria (AT), workshopy s nimi ako lektormi a milongu. Viac o jednotlivých podujatiach v prehľade milong a podujatí.
  • Vernisáž výstavy sa dokonca dostala do hlavných večerných televíznych Správ RTVS (video)
  • K výstave sa postupne objavujú aj ďalšie mediálne výstupy – rozhlasové reportáže, články, videá,… všetky pridávame na stránku s pozvánkou (pozri nasledujúci bod).
  • Pozvánka: Výstava tango fotografií v Klube umelcov bude dostupná minimálne do konca februára. Pozvánka, podrobnosti, foto, video, články…
  • Zdieľajte čo sa vám páči! Na väčšinu webstránok portálu TangoArgentino.sk sme doplnili aj facebookové tlačidlo Zdieľať. „Lajkovaním“ a zdieľaním stránok prispejete k šíreniu tanga na Slovensku.
  • Darujte na Valentína kurz tanga alebo tento tip odporučte svojim priateľom. Kurzy sú dostupné už v 15-tich mestách Slovenska. Pomôžte školám v získavaní nových študentov a k rozširovaniu našej komunity.
  • Nová milonga v Bratislave: Tanečníčky Svetlana a Magdaléna zorganizovali a ohlásili na piatok 22. februára 2019 nezávislú milongu s úvodným workshopom „Slow is Sexy“ v „tajnej miestnosti“ SND (Pribinova 17) s hosťujúcim lektorským párom Helmut Höllriegl a Fanni Laurinyecz (pôsobia vo Viedni) s Helmutom aj ako DJ-om. Viac vo facebookovom evente – nájdete ho v prehľade milong a podujatí.

Január 2019

  • Nové kurzy: Neustále aktualizujeme prehľad aktuálnych kurzov a ukážkových lekcií pre nových záujemcov pre tango, mnohé začínajú práve v januári alebo februári. Odporučte tango a stránku svojim známym!
  • Profil podujatia Bratislava Tango Ball: Organizátori prvej veľkej silvestrovskej milongy v Dancehaus Bratislava plánujú podujatie vďaka jeho úspechu opakovať. Do prehľadu najväčších slovenských tangových podujatí sme preto pridali aj Bratislava Tango Ball.
  • Posúvame zameranie facebookovej stránky TangoArgentino.sk: Tangových podujatí pribúda a väčšina ich organizátorov ich sama aktívne a dostatočne (a niekedy aj príliš intenzívne) propaguje v rôznych facebookových skupinách a stránkach. Preto na facebookovej stránke TangoArgentino.sk už nebudeme nahrádzať ani duplikovať prácu organizátorov. Upútavky budeme zverejňovať len na jednorazové a najväčšie podujatia, na zmeny (ako napríklad vznik nových škôl alebo milong) a aktuality. Zameriame sa viac na publikovanie a šírenie článkov, fotografií a videí.

December 2018

September 2018

Pridajte svoj názor  
Súvisiace články
Čo je nové?! (2019/03) Čo je nové v tangovom dianí na Slovensku a na portáli TangoArgentino.sk. Pravidelne aktualizovaný prehľad...
Bratislava Tango Festival 2018 – foto, video a odkazy Archívny prehľad základných informácií a odkazov na pozvánky, albumy a videá z predchádzajúcich ročníkov podujatia.
Bratislava Tango Festival 2017 – foto, video a odkazy Archívny prehľad základných informácií a odkazov na pozvánky, albumy a videá z predchádzajúcich ročníkov podujatia. Publikujeme ako pripomienku pre doterajších účastníkov a ako pomôcku pre nových záujemcov.
Spustili sme nové TangoArgentino.sk! (2018) Po roku príprav prinášame lepší, modernejší, krajší a najmä výrazne rozšírený portál o argentínskom tangu na Slovensku. Zistite viac...